Hey, this photo is © huseyin aldirmaz

Photoshop Düzenlemelerinizi Yapıyoruz

Biliyoruz ki fotoğrafı çekmek kadar sunmak da çok önemli. Analog ya da dijital fotoğraf makinesi kullansanız da makineden çıkan görüntü bizi çoğu zaman tatmin etmeyecek ve anlatımımızı eksik bırakacak niteliktedir. Bu nedenle, fotoğraflarımızı Photoshop ve benzeri yazılımlarla istediğimiz görüntü seviyesine ulaştırmamız ve anlatımımızı güçlendirecek etkiyi yaratmamız gerekmektedir. “Makineden çıktığı gibi” söylemi gereksiz ve bir o kadar da yanlış bir söylemdir. Çünkü iyi bir fotoğrafçı makine üreticilerinin hazır renk ve monochrome algoritmalarına bağlı kalmadan kendi dilini geliştirebilen kişidir.

Herhangi bir fotoğraf düzenleme yazılımını kullanmayı bilmeyen veya kendini yeterli bulmayan kişiler için özellikle sosyal medya, sonrasında web sayfaları, katalog, kitap veya fotoğraf sergileri için fotoğraflarının düzenlenmesi ciddi sıkıntılar yaratabilmektedir. Örneğin, İnstagram gibi sosyal medya platformlarının hazır ayarlarıyla  kötü efektler uygulanan fotoğraflar doğallığını kaybediyor.

Fotoğraflarınızın nasıl işlenmesi gerektiğini belirleyerek doğru yazılımlarla fotoğraflarınızı olması gerektiği gibi düzenliyoruz.  Az veya çok pozlanmış, kadrajda fazlalıkları olan, croplanması, doğru şekilde siyah beyaz yapılması veya renkli düzenlenmesi gereken fotoğraflarınızı analiz ederek Photoshop, Capture One, Lightroom ve Nik Collection gibi programlarla düzenliyoruz.

Bir fotoğraf işleme yazılımını bilmeniz tek başına yeterli olmayabiliyor. Fotoğrafın nasıl düzenlenmesi gerektiğini bilmek daha büyük önem taşıyor. Sizlere bu noktada bilgi, birikim ve deneyimimizle yardımcı olmayı teklif ediyoruz.

Fotoğraflarınızı, sergi çalışmalarınız, kitap tasarımlarınız, sosyal medya ve web sayfalarınız için yüksek çözünürlüklü ve kaliteli şekilde hazırlıyoruz. Tek yapmanız gereken fotoğraflarınızı bize ulaştırmak. Fotoğraf adedine göre en kısa sürede işinizi teslim ediyoruz.

Sosyal Medya ve Web Sayfası için: Minimum 10 adet fotoğraf.

Ücret bilgisi için iletişim kısmını kullanarak bize mail atabilirsiniz.

Sergi, Kitap ve Katalog için: Minimum 10 adet fotoğraf.

Ücret bilgisi için iletişim kısmını kullanarak bize mail atabilirsiniz.